Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Google +1 Znajdź nas na Google +1

Niedziela Palmowa w Rzymie! Pielgrzymka do Włoch 7 dni

7 dni | autokar | 1700.00

TERMINY:

Trasa
Wenecja - Loreto - Manopello - San Giovanni Rotondo – Monte Cassino - Watykan - Rzym
 

 

Program ramowy

DZIEŃ 1: W godzinach popołudniowych zbiórka na wyznaczonym parkingu w Krakowie lub Katowicach. Przejazd w kierunku granicy polsko-czeskiej i dalej przez Austrię w kierunku Włoch. Nocny przejazd autokarem.

DZIEŃ 2: WENECJA Rano przejazd do Wenecji.  Jej zwiedzanie rozpoczniemy od przejażdżki tramwajem wodnym na Plac św. Marka. Nawiedzenie Bazyliki św. Marka, zobaczymy wieżę Campanille, Pałac Dożów,  Most Westchnień, dzielnicę Rialto ze słynnym mostem Rialto. Spacer wzdłuż kanałów i mostków. Po zwiedzaniu nocleg w hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3: LORETO – MANOPELLO - SAN GIOVANNI ROTONDO Po śniadaniu udamy się do Loreto, gdzie zobaczymy Sanktuarium matki Bożej. Następnie przejazd do Sanktuarium w Manopello w Abruzji gdzie od 500 lat w małym kościele Kapucynów czczona jest niezwykła relikwia – płótno znane jako „Chusta Św. Weroniki”. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4: SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE CASSINO Przejazd do San Giovanni Rotondo, gdzie nawiedzimy grób Ojca Pio. Zwiedzanie miejsc związanych z Ojcem Pio. Następnie przejazd na Monte Cassino. Zwiedzanie Opactwa Benedyktyńskiego oraz przejazd na polski cmentarz. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5: WATYKAN - RZYM (NIEDZIELA PALMOWA) Po śniadaniu wyjazd do Watykanu, by wziąć udział w uroczystościach Niedzieli Palmowej.
W godzinach przedpołudniowych uroczysta Msza Święta Papieska na Placu św. Piotra, udekorowanym drzewkami oliwnymi i liśćmi palm z Bordigery, z wybrzeża Liguryjskiego. Po południu spacer po barokowej części Rzymu. Zobaczymy: Piazza Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 6: WATYKAN - RZYM Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Watykanu. Nawiedzimy Bazylikę Św. Piotra wraz z Grobem Świętego Jana Pawła II. Następnie zobaczymy część klasyczną miasta: wspaniałe Koloseum, Forum Romanum i Kapitol (z zewnątrz). W miarę możliwości czasowych nawiedzimy pozostałe bazyliki w Rzymie. Po zakończonym zwiedzaniu wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd autokarem.

DZIEŃ 7: W godzinach południowych powrót do Polski.

UWAGA - KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

 

 

Świadczenia
 
W cenie podstawowej
4 noclegi w hotelach 3*. Pokoje 2 lub 3 osobowe z łazienkami. 
Śniadania (4) i obiadokolacje (4). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Przejazd komfortowym autokarem na całej trasie
Ubezpieczenie KL do 15 000 EUR, NW do 15 000 PLN i bagaż do 1000 PLN
Opieka pilota (spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Polsce lub w Rzymie)
Wydatki programowe
Wstępy + wjazdy do miast + przewodnicy miejscowi + ewentualna komunikacja miejska + słuchawki podczas zwiedzania: ok. 75 euro/os.
UWAGI
Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników pielgrzymki.
 

 

 

Dopłaty (zniżki)
Gwarantowane miejsce w pokoju 1-osobowym: 80 EUR/os.

 

 

Terminy i ceny
 
Cena za: osobę
 
Lp kod od do cena od
1. 21-03-2018 27-03-2018 1700.00

 

Informacja i sprawdzenie dostępności wolnych miejsc przez formularz
lub bezpośrednio u specjalisty p. Grażyny Boruta i Gabrieli Kisza
Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 (w godz. 8.30-21.00).
Sprawdź dostępność
Interesujące? - powiedz innym:

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularzy

Sprawdź termin / Zadaj pytanie