Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Google +1
Rzetelna firma Family Tour Skoczów

Pielgrzymka samolotowa do Lourdes z Krakowa

4 dni | samolot | 1650 PLN

TERMINY:

Lourdes to jedna z najważniejszych miejsc, do którego zmierzają pielgrzymi z całego świata. Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes znajduje się w południowo-zachodniej Francji, tuż u podnóża Pirenejów. To właśnie w Lourdes Matka Boża objawiła się św. Bernadecie Soubirous. W Lourdes znajdują się 22 miejsca Kultu – m.in.: krypta, Bazylika Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Bazylika Różańcowa i plac różańcowy czy też Bazylika Piusa X. Jednym z najważniejszych miejsc jest Grota Objawień Massabielle ze źródłem odkrytym przez św. Bernadettę. Woda traktowana jest przez pielgrzymów jako symbol pobożności, mająca właściwości uzdrawiające.
 
Program ramowy

DZIEŃ 1: Wylot z Polski. O godzinie 5.00 rano spotykamy się na lotnisku w Krakowie – Balicach. Dwie godziny przed odlotem rozpoczęcie odprawy bagażowo-biletowej. Po odprawie, o godzinie 06.55, nastąpi bezpośredni wylot z Krakowa do Lourdes. Lądowanie na lotnisku w Lourdes. Transfer autokarem do hotelu i zakwaterowanie. Spacer po sanktuarium, miejscu licznych pielgrzymek chorych i niepełnosprawnych z całego świata, gdzie Matka Boża objawiła się św. Bernadecie Soubirous. Przejdziemy pod Grotę Objawień Massabielle ze źródłem odkrytym przez św. Bernadettę. Obiadokolacja w hotelu. Po kolacji weźmiemy udział w pięknym nabożeństwie różańcowym i uroczystej procesji ze świecami. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 2: Lourdes. Rano, po śniadaniu całodzienny pobyt w Lourdes. Spacer przez miejsca związane z życiem św. Bernadetty. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Po niej udział nabożeństwie różańcowym i uroczystej procesji ze świecami. Nocleg.

DZIEŃ 3: Lourdes. Rano, po śniadaniu, zobaczymy dwupoziomową Bazylikę, kościół podziemny Piusa X, Bazylikę Różańcową. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Po niej możliwość wzięcia udziału w nabożeństwie różańcowym i uroczystej procesji ze świecami. Nocleg.

 

DZIEŃ 4: Powrót do Polski. Rano śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko. Wylot z Lourdes o godzinie 09.45. Lądowanie w Krakowie – Balicach o godzinie 12.20. Zakończenie pielgrzymki.


 

 

Świadczenia
 
W cenie podstawowej
przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair na trasie: Kraków – Lourdes – Kraków, mały bagaż podręczny (40x20x25 cm) oraz mały bagaż rejestrowany do 10 kg
transfery autokarem z lotniska do Lourdes, z Lourdes na lotnisko
3 noclegi w hotelach 3* (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami)
wyżywienie 2 x dziennie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje
ubezpieczenie: KL (10.000 EUR), NNW (7.000 PLN) z uwzględnieniem ryzyka chorób przewlekłych
opieka polskojęzycznego pilota podczas pielgrzymki
przedstawiony program zwiedzania
Cena nie zawiera
opłaty dla sanktuarium, taksy klimatycznej, ofiary i biletów wstępu w Lourdes, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ok. 25 EUR/os. - płatne u pilota w autokarze
Przelot
W przypadku zainteresowania identycznym programem w/w pielgrzymki, ale w innym terminie dla grupy, z przyjemnością przygotujemy indywidualną wyceną na konkretne zapytanie, w tym celu prosimy o kontakt z biurem.
 

 

 

Dopłaty fakultatywne
Dopłata do pokoju jednoosobowego: 70 Euro/os./pobyt
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 70 zł/os.

 

 

Terminy i ceny
 
 
Lp od do cena
1. 01-10-2020 04-10-2020 1650 PLN

 

Informacja i sprawdzenie dostępności miejsc przez formularz
lub bezpośrednio u specjalisty p. Tatiany Kożdoń i Natalii Wojtas
Tel: 33-853-0733 lub Mobile: 881-454-500 (w godz. 8.30-21.00).
Sprawdź dostępność
Frazy wyszukiwarki:
#Lourdes #samolotem
Interesujące? - powiedz innym:

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularzy

Sprawdź termin / Zadaj pytanie