Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Google +1
Rzetelna firma Family Tour Skoczów

Pielgrzymka autokarowa do Włoch

8 dni | autokar | 1790 PLN

TERMINY:

PADWA – LANCIANO – SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SAN’T ANGELO – MONTE CASSINO 
– WATYKAN – RZYM – ASYŻ

 

Grupie będzie towarzyszył pilot i kapłan

 
Program ramowy

DZIEŃ 1: WYJAZD Z POLSKI. Wczesnym rankiem (około 3.30) spotykamy się na Mszy św. rozpoczynającej pielgrzymkę do Włoch. Po niej pakowanie bagażu i wyjazd w kierunku Czech i Austrii. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach rejonu Veneto. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg


DZIEŃ 2: PADWA. Rano, po śniadaniu przyjedziemy do Padwy – miasta św. Antoniego. Krótki spacer po Prato della Valle do Bazyliki Świętego – Il Santo. Nawiedzimy Grób Św. Antoniego i kaplicę relikwii. Po zakończonym zwiedzaniu przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg okolice Riwiery Adriatyckiej.


DZIEŃ 3: LANCIANO, SAN GIOVANNI ROTONDO. Rano śniadanie. Przejazd do Lanciano, do Sanktuarium, gdzie miał miejsce pierwszy potwierdzony cud eucharystyczny. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo - Sanktuarium św. Ojca Pio. Zobaczymy Kościół Antyczny, gdzie Święty otrzymał stygmaty, Bazylikę MB Łaskawej oraz nowe Sanktuarium, gdzie we wspaniałej kaplicy ozdobionej mozaikami ojca Ivana Rupnika znajduje się Jego grób. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 4: MONTE SAN’T ANGELO, MONTE CASSINO. Rano po śniadaniu przejazd do Monte San’t Angelo. Nawiedzimy pięknie położone Sanktuarium Archanioła Michała. Następnie przejazd na Monte Cassino. Zobaczymy Klasztor benedyktyński – ostatni założony przez świętego Benedykta, gdzie znajduje się grób Świętego oraz Jego siostry św. Scholastyki, Cmentarz Żołnierzy Polskich. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ 5: WATYKAN, RZYM. Rano, po śniadaniu przejedziemy do Watykanu. Nawiedzimy grób Świętego Jana Pawła II. Zobaczymy Bazylikę i Plac św. Piotra. Następnie nawiedzimy Bazylikę św. Jana na Lateranie oraz Bazylikę Santa Maria Maggiore. Następnie spacer po Rzymie barokowym, gdzie zobaczymy słynne place i fontanny: m.in. Piazza Navona oraz Fontanna Di Trevi. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 
DZIEŃ 6: RZYM, WATYKAN. Rano, po śniadaniu przyjedziemy do Rzymu. Z samego rana nawiedzimy Bazylikę św. Pawła za Murami. Następnie weźmiemy udział w uroczystej modlitwie Anioł Pański z udziałem Ojca Świętego Franciszka na Placu Św. Piotra (jeśli Papież będzie obecny w Watykanie). Po południu zobaczymy Rzym starożytny, czyli: Koloseum (z zewnątrz) oraz centralny Punkt Starożytnego Rzymu - Forum Romanum i Kapitol. Wieczorem powrócimy do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
 
DZIEŃ 7: ASYŻ. Rano śniadanie. Przejazd do Asyżu - miasta św. Franciszka. Msza Św. Nawiedzenie bazyliki z grobem Świętego. Potem wyruszymy w drogę do Polski. Nocny przejazd autokarem.

 

DZIEŃ 8: POWRÓT DO POLSKI. Kontynuacja podróży. Powrót do parafii w godzinach popołudniowych.
 

 

Świadczenia
 
W cenie podstawowej
przejazd autokarem (klimatyzacja, barek – PŁATNY WE WŁASNYM ZAKRESIE, video, wc, nowoczesne rozkładane fotele)
6 noclegów w hotelach 3*** (Pokoje 2 osobowe z łazienkami, możliwość pokoi 3 - osobowych)
wyżywienie: 6 śniadań wzmocnionych, 6 obiadokolacji
ubezpieczenie Signal Iduna: KL (10 000 EUR) i NNW (7 000 PLN), choroby przewlekłe i nowotworowe
opieka polskojęzycznego pilota
codzienna Msza św.
Cena nie zawiera
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską, wjazdów do miast, słuchawek, taks turystycznych, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - ok. 75 euro/os. przy grupie 46 osób (płatne u pilota w autokarze)
napoi do obiadokolacji
Uwagi
W przypadku zainteresowania identycznym programem w/w pielgrzymki, ale w innym terminie dla grupy, z przyjemnością przygotujemy indywidualną wyceną na konkretne zapytanie, w tym celu prosimy o kontakt z biurem.
 

 

 

Dopłaty fakultatywne
Dopłata do pokoju jednoosobowego:  
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 75 zł/os.

 

 

Terminy i ceny
 
 
Lp od do cena
1. 14-04-2020 21-04-2020 1790 PLN

 

Informacja i sprawdzenie dostępności miejsc przez formularz
lub bezpośrednio u specjalisty p. Tatiany Kożdoń i Natalii Wojtas
Tel: 33-853-0733 lub Mobile: 881-454-500 (w godz. 8.30-21.00).
Sprawdź dostępność
Frazy wyszukiwarki:
#Włochy #Asyz #autokarem
Interesujące? - powiedz innym:

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularzy

Sprawdź termin / Zadaj pytanie