Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Google +1
Rzetelna firma Family Tour Skoczów

Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie - rocznica objawień

10 dni | autokar | 670zł + 270 Euro!

TERMINY:


Grupie będzie towarzyszył pilot i kapłan

 
Program ramowy

DZIEŃ 1: Wyjazd z Poznania o godz. 04:30 i Wrocławia przy stadionie o godz. 07:00, następnie przejazd do Katowic, Cieszyna. Przejazd do Mariazell. Obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 2: Śniadanie. Nawiedzenie i Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Matki Austrii w Mariazell. Następnie   przejazd do Zadaru. Wieczorne zwiedzanie miasta. Na Starym Mieście w Zadarze, najsłynniejsze są: brama Porta Terraferma, zbudowana w 1543 roku przez weneckiego architekta Michele’a Sanmicheliego; Plac Pięciu Studni, Kościół św. Symeona, w którym znajdują się relikwie tego Świętego umieszczone w srebrnym relikwiarzu w 1377 roku; Rzymskie Forum i Cerkiew św. Maryji zbudowana w 1066 roku. Obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ 3: Śniadanie. Msza Święta w centrum miasta i plażowanie. Wyjazd do Medugorje. Obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 4: Wejście na górę Podbrdo – miejsce pierwszych objawień Matki Bożej. Powrót na śniadanie. Przejazd do Mostaru - zwiedzanie miasta o wyjątkowej orientalnej architekturze ze słynnym średniowiecznym mostem nad  rzeką Neretwą,  następnie przejazd  do Szirokiego Briegu i  nawiedzenie klasztoru gdzie  jest grób zamordowanych Zakonników Franciszkańskich- Męczenników II Wojny Światowej. Zapoznanie z Sanktuarium: Kościół św. Jakuba i jego otoczenie, przejście pod figurę Chrystusa Zmartwychwstałego i następnie dalej na cmentarz parafialny gdzie znajduje się grób o. Slavko Barbaric̀a (jest to grób franciszkanina, który miał wielki wpływ na rozwój Sanktuarium), parafialny punkt informacyjny (tam możemy zostawić listy do Matki Bożej, które są  przynoszone na miejsce spotkania widzących z Matką Bożą a następnie palone. Od godziny 18:00 udział w  międzynarodowym nabożeństwie: Różaniec , Msza Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu. Obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ 5: Wczesne wyjście na górę Kriżevac, w drodze na szczyt odprawiamy Drogę Krzyżową. Powrót na śniadanie, czas wolny.  Spotkanie w Cinacolo (lub inna wspólnota) - jest to wspólnota założona przez s. Elwirę dla osób pragnących zerwać z nałogiem narkotykowym i innymi nałogami, m.in. uzależnienia od komputera. Wyjazd  na Wodospady Kravice (bilet wstępu 10e w cenie), odpoczynek połączony z ew. kąpielą, w drodze powrotnej odwiedzimy skansen – wieś hercegowińską. Od godz 18:00 udział w międzynarodowym nabożeństwie.  Obiadokolacja i nocleg.

 
DZIEŃ 6: Śniadanie. Wyjazd do Chorwackiego Lourdes i plażowanie. Po plażowaniu obiadokolacja nad morzem. Przejazd do Dubrownika, zwiedzanie wieczorne miasta. Powrót na nocleg w Medjugorje.
 
DZIEŃ 7: Śniadanie,  Dla chętnych wczesny wyjazd i udział w Marszu Pokoju. Piesze wyjście z klasztoru franciszkanów w Humcu do parafii św. Jakuba w Medugorje ( trasa ok 13 km, przyjście na  godz.10.00). Zakończeniem jest adoracja Najświętszego Sakramentu na placu przed kościołem św. Jakuba. Osoby, które nie pójdą na marsz zapraszamy na godz. 09:30 na plac przed kościołem  na powitanie pielgrzymów i udział w Adoracji.. Od  godziny 18:00 udział w międzynarodowym  nabożeństwie. Dla chętnych dodatkowa wycieczka po okolicy. Obiadokolacja i nocleg w Medugorje.

 

DZIEŃ 8: Śniadanie. Całodzienny pobyt w Medugorje. W miarę możliwości spotkania z wizjonerami i ojcami Franciszkanami posługującymi w Sanktuarium. Uroczysta Msza Święta z okazji 39 Rocznicy Objawień o godz 19;00. Każdego 25 dnia miesiąca widząca Maria Pavlovic-Lunetti otrzymuje Orędzie od Matki Bożej dla całego świata. Obiadokolacja i nocleg w Medugorje.
 
DZIEŃ 9: Śniadanie. Msza Święta pożegnalna. Czas wolny. Obiad. Wyjazd do Polski.
 
DZIEŃ 10: Przyjazd do Polski w godzinach południowych.
 
 

 

Świadczenia
 
W cenie podstawowej
Transport autokarem  klimatyzowanym, komfortowym (lotnicze siedzenia, barek, video, WC)
8 noclegów
8 Śniadań i 8 obiadokolacji
Opieka pilota i duszpasterska
opłata za Turystyczny Fundusz
Ubezpieczenie KL, NNW oraz od chorób przewlekłych 
Cena nie zawiera
Miejscowych przewodników w Zadarze, Mostarze, Dubrowniku, biletu wstępu na Wodospady Kravice, opłat za parkingi, opłaty w Medugorje za tłumaczenia i wjazd - ok. 35 EURO.
napoi do obiadokolacji
Uwagi
W przypadku zainteresowania identycznym programem w/w pielgrzymki, ale w innym terminie dla grupy, z przyjemnością przygotujemy indywidualną wyceną na konkretne zapytanie, w tym celu prosimy o kontakt z biurem.
 

 

 

Dopłaty fakultatywne
Dopłata do pokoju jednoosobowego:  
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji:  

 

 

Terminy i ceny
 
 
Lp od do cena
1. 16-06-2020 27-06-2020 670 PLN + 270 Euro 

 

Informacja i sprawdzenie dostępności miejsc przez formularz
lub bezpośrednio u specjalisty p. Tatiany Kożdoń i Natalii Wojtas
Tel: 33-853-0733 lub Mobile: 881-454-500 (w godz. 8.30-21.00).
Sprawdź dostępność
Frazy wyszukiwarki:
#Medjugorie #autokarem
Interesujące? - powiedz innym:

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularzy

Sprawdź termin / Zadaj pytanie