Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Google +1
Rzetelna firma Family Tour Skoczów

Pielgrzymka autokarowa do Włoch 7 dni

7 dni | autokar | ok. 1490 PLN

TERMINY DO USTALENIA

WENECJA – LORETO – MANOPELLO – SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE CASSINO – WATYKAN
 - RZYM
 
Program ramowy

DZIEŃ 1:Wyjazd z Polski. W godzinach popołudniowych spotykamy się na wyznaczonym parkingu. Pakowanie bagaży. Możliwe miejsce wsiadania: Kraków lub Katowice. Następnie wyruszymy w drogę w kierunku granicy polsko-czeskiej i dalej przez Austrię w kierunku Włoch. Nocny przejazd autokarem


DZIEŃ 2: Wenecja. Rano przejedziemy do Wenecji. Jej zwiedzanie rozpoczniemy od przejażdżki tramwajem wodnym na Plac św. Marka. Nawiedzimy Bazylikę św. Marka, zobaczymy wieżę Campanille, Pałac Dożów, Most Westchnień, dzielnicę Rialto zesłynnym mostem Rialto. Msza Św. Spacer wzdłuż kanałów i mostków. Po zwiedzaniu udamy się na nocleg do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ 3: Loreto, Manoppello, San Giovanni Rotondo. Rano, po śniadaniu udamy się do Loreto, gdzie zobaczymy Sanktuarium matki Bożej. Następnie przejedziemy do Sanktuarium w Manopello w Abruzji gdzie od 500 lat w małym kościele Kapucynów czczona jest niezwykła relikwia – płótno znane jako „Chusta Św. Weroniki”. Następnie przejedziemy do San Giovanni Rotondo. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 4: San Giovanni Rotondo, Monte Cassino Rano, po śniadaniu przejedziemy do San Giovanni Rotondo, gdzie nawiedzimy grób Ojca Pio. Zwiedzimy miejsca związane z Ojcem Pio. Następnie przejedziemy na Monte Cassino. Zwiedzimy Opactwo Benedyktyńskie oraz przejedziemy na polski cmentarz. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 5: Rzym. Rano, po śniadaniu przejazd do Rzymu zobaczymy bazylikę św. Pawła Za Murami, Bazylikę św. Jana na Lateranie oraz Bazylikę Santa Maria Maggiore. Następnie zobaczymy część klasyczną miasta: wspaniałe Koloseum, Forum Romanum i Kapitol (z zewnątrz). Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 
DZIEŃ 6: Watykan, Rzym. Rano po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Przejedziemy do Watykanu. Nawiedzimy Bazylikę Św. Piotra wraz z Grobem Świętego Jana Pawła II. Następnie zobaczymy Fontannę di Trevi oraz Schody Hiszpańskie. Czas wolny. Po zakończonym zwiedzaniu wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd autokarem.
 
DZIEŃ 7: Powrót do Polski. W godzinach południowych powrócimy do Polski.

 

 

 

Świadczenia
 
W cenie podstawowej
Przejazd komfortowym autokarem (wyposażonym w: klimatyzację, wc, barek – płatny we własnym zakresie, dvd, rozkładane fotele)
4 noclegi w hotelach *** (pokoje 2 lub 3 osobowe z łazienkami)
Wyżywienie 2 razy dziennie (4 śniadania, 4 obiadokolacje)
Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (10 000 EUR) i NNW (7 000 PLN), choroby przewlekłe
Obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Opieka doświadczonego pilota i podatek VAT
Cena nie zawiera
biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską, wjazdów do miast, słuchawek podczas zwiedzania, taks klimatycznych – około 70 Euro od osoby (płatne u pilota w autokarze)
napoi do obiadokolacji
dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej (3,9 % kwoty pielgrzymki – płatne tylko w dniu zapisu)
wydatków własnych
dopłaty do pokoju 1-osobowego (na zapytanie)
świadczeń niewymienionych w ofercie
Uwagi
Oferta skalkulowana dla grupy minimum 46 osób.
Cena uzależniona jest od terminu pielgrzymki i liczby osób w grupie.
Każda przygotowywana oferta jest "szyta na miarę" dla danego Klienta i zawsze istnieje możliwość modyfikacji przedstawionej oferty.
 

 

 

 

Informacja i sprawdzenie dostępności miejsc przez formularz
lub bezpośrednio u specjalisty p. Tatiany Kożdoń i Natalii Wojtas
Tel: 33-853-0733 lub Mobile: 881-454-500 (w godz. 8.30-21.00).
Sprawdź dostępność
Interesujące? - powiedz innym:

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularzy

Sprawdź termin / Zadaj pytanie