Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Google +1
Rzetelna firma Family Tour Skoczów

Pielgrzymka autokarowa do Chorwacji z Medjugorie 7 dni

7 dni | autokar | ok. 1390 PLN

TERMINY DO USTALENIA

SPLIT – MEDJUGORIE – DUBROVNIK – VEPRIC – JEZIORA PLITWICKIE

Program ramowy

DZIEŃ 1: WYJAZD Z POLSKI. W godzinach wieczornych spotkanie w wyznaczonym miejscu. Pakowanie bagaży i wyjazd w kierunku granicy. Nocny przejazd autokarem przez Czechy, Austrię i Słowenię do Chorwacji.


DZIEŃ 2: SPLIT. W godzinach przedpołudniowych przyjedziemy do Splitu – miasta o bogatej historii z najbardziej znanym Pałacem Dioklecjana objętego patronatem UNESCO i będącego jednym z najlepiej zachowanych budowli rzymskich. Zobaczymy ratusz z XV wieku oraz katedrę. Czas wolny na imponującej splickiej promenadzie. Msza Św. Po zakończonym zwiedzaniu przejedziemy do Bośni i Hercegowiny. Wieczorem zakwaterowanie w pensjonacie w Medjugorje, obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ 3: MEDJUGORJE. Rano, po śniadaniu zwiedzanie Medjugorje – miejsca objawień Matki Bożej - Królowej Pokoju, która w 1981 roku ukazała się sześciorgu dzieciom. Nawiedzimy cudowne miejsce objawień – Górę Podbrdo oraz kościół Św. Jakuba. Msza Św. Czas wolny, udział w nabożeństwach. Wieczorem obiadokolacja i nocleg w Medjugorje.

 

DZIEŃ 4: DUBROVNIK. Rano, po śniadaniu powrócimy do Chorwacji i udamy się do Dubrownika, zwanego „Perłą Adriatyku”. Miasto zostało uznane za zabytek światowego dziedzictwa kulturowego. Zobaczymy klasztor Franciszkanów, Pałac Rektorów, klasztor Dominikanów oraz mury obronne i baszty, twierdze oraz wieże zegarowe. Zobaczymy również największa atrakcję, mury obronne, którymi można obejść niemal całe miasto. Wieczorem przejedziemy na obiadokolację i nocleg do hotelu.

 

DZIEŃ 5: WYPOCZYNEK. Rano śniadanie, całodzienny wypoczynek na plaży. Wieczorem obiadokolacja. Nocleg.

 

DZIEŃ 6: VEPRICE, PLITVICE. Rano, po śniadaniu wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Po drodze, dotrzemy do Vepric, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Msza Św. Następnie przejdziemy do Parku Narodowego w Plitwicach – jednego z największych i najstarszych w Chorwacji, wpisanego na listę światowego dziedzictwa naturalnego, chronionego przez UNESCO. W parku, na długości ponad 8 km znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą niezliczoną ilością wodospadów. Spacer. Po zakończonym spacerze udamy się w kierunku Polski. Nocny przejazd autokarem.
 
DZIEŃ 7: Powrót do Polski. Powrót w godzinach południowych.
 
 

 

Świadczenia
 
W cenie podstawowej
Przejazd komfortowym autokarem (wyposażonym w: klimatyzację, wc, barek – płatny we własnym zakresie, dvd, rozkładane fotele)
4 noclegi w hotelach **/*** (pokoje 2 lub 3 osobowe z łazienkami)
Wyżywienie 2 razy dziennie (4 śniadania, 4 obiadokolacje)
Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (10 000 EUR) i NNW (7 000 PLN), choroby przewlekłe
Opieka doświadczonego pilota i podatek VAT
Cena nie zawiera
biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, wjazdów do miast, przewodników lokalnych, ewentualnych przejazdów komunikacją miejską, słuchawek podczas zwiedzania i innych opłat (łącznie około 60 EURO od osoby – płatne u pilota w autokarze)
obowiązkowej opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
napoi do obiadokolacji
dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej (3,9 % kwoty pielgrzymki – płatne tylko w dniu zapisu)
wydatków własnych
dopłaty do pokoju 1-osobowego (na zapytanie)
świadczeń niewymienionych w ofercie
Uwagi
Oferta skalkulowana dla grupy minimum 46 osób. Cena uzależniona jest od terminu pielgrzymki i liczby osób w grupie.
Każda przygotowywana oferta jest "szyta na miarę" dla danego Klienta i zawsze istnieje możliwość modyfikacji przedstawionej oferty.
 

 

 

 

Informacja i sprawdzenie dostępności miejsc przez formularz
lub bezpośrednio u specjalisty p. Tatiany Kożdoń i Natalii Wojtas
Tel: 33-853-0733 lub Mobile: 881-454-500 (w godz. 8.30-21.00).
Sprawdź dostępność
Interesujące? - powiedz innym:

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularzy

Sprawdź termin / Zadaj pytanie