Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Google +1
Rzetelna firma Family Tour Skoczów

Pielgrzymka autokarowa do Włoch - nowe miejsca

12 dni | autokar | 699 PLN + 470 euro

TERMINY:


Program ramowy

DZIEŃ 1.  WYJAZD Z WROCŁAWIA - LUKKI
Wyjazd z Wrocławia  o godz. 03:00 . Przejazd przed Niemcy do Lukki. Obiadokolacja i nocleg w Domu Pielgrzyma.

DZIEŃ 2. LUKKI - COLLEVALENZA
Śniadanie. Nawiedzenie miejsc związanych z życiem św. Gemmy Galgani ( Świeta, do której codziennie modlił się św. Ojciec Pio), Msza Święta,  kościół św. Michała Archanioła gdzie św. Gemma otrzymała bierzmowanie, dom gdzie otrzymała stygmaty, kościół św. Frediana gdzie spoczywają relikwie św. Zyty. Przejazd na obiadokolację i nocleg w ok. Collevalenzy.

DZIEŃ 3. COLLEVALENZA - CASCII
Śniadanie. Collevalenza –   zapoznanie z historią powstania Sanktuarium Miłości Miłosiernej i Msza Święta.   Tu 22 listopada 1981 roku Ojciec Święty Jan Paweł II przybył jako pielgrzym, aby na nowo ogłosić przesłanie Encykliki ”Dives in misericordia”. Nawiedzenie grobu bł. - Matki Speranzy  i możliwość nabrania cudownej wody, która wypływa z głębokości 120 metrów. W tym miejscu jest również łaskami słynący krzyż Pana Jezusa (wpisz w google …  Matka Speranza z Collevalenzy… a poznasz cudowne historie).. Przejazd do Cascii  - nawiedzenie Sanktuarium i grobu św. Rity – patronki od spraw trudnych i  niemożliwych.Przejazd na obiadokolację i nocleg .

DZIEŃ 4. RZYM
Śniadanie. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Bazylika św. Jana na Lateranie, Koloseum, Forum Romanum, Fontanna de Trevi. Obiadokolacja i nocleg w ok. Rzymu.  

DZIEŃ 5. RZYM - NEAPOL
Wczesny wyjazd do  Bazyliki św. Piotra - Msza Święta, przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Trzeciego Tysiąclecia TRE FONTANE nawiedzenie miejsca egzekucji-ścięcia św. Pawła.  Obiadokolację i nocleg w ok. Neapolu.

DZIEŃ 6. NEAPOL - POMPEJE

Śniadanie. Zwiedzanie Neapolu:  nawiedzenie kościoła św. Józefa i Madonny z Lourdes, gdzie jest grób o. Dolindo, następnie katedry św. Januarego  patrona  miasta, który chroni  Neapol przed wszelkimi nieszczęściami. Spacer uliczką San Gregorio Armeno, przy której znajdują się warsztaty rzemieślników tworzących kolorowe neapolitańskie szopki bożonarodzeniowe. Następnie przejazd do Pompeji. Nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Pompejańskiej (Madonny Różańcowej). Obiadokolacja i nocleg w ok. Bari.
          

DZIEŃ 7. BARI – MONTE SAN ANGELO
Śniadanie. Zwiedzanie Bari – stolicy Apulii. Nawiedzenie Sanktuarium i Bazyliki Św. Mikołaja, gdzie znajduje się grób św. Mikołaja i grób Królowej Bony – żony Zygmunta Starego. Spacer po starówce. Następnie przejazd do Monte San Angelo - nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła – jedyne Sanktuarium niepoświęcone ręką ludzką!. Obiadokolacja i nocleg w Monte San Angelo.

DZIEŃ 8. SAN GIOVANI ROTONDO - SERRACAPRIOLA
Msza Święta. Śniadanie. Przejazd do San Giovani Rotondo - nawiedzenie miejsc związanych z o.Pio - jego życiem i działalnością. Czas wolny. Nawiedzenie grobu o. Matteo z Agnione w Serracapriola. Przejazd na obiadokolację i nocleg. 

 

DZIEŃ 9. MANOPPELLO - LORETO     
Śniadanie . W Manoppello nawiedzenie Sanktuarium Oblicza Chrystusa Zmartwychwstałego –  cudowna chusta z bisioru ślimaka morskiego -  na niej Święte Oblicze, które nie ma żadnego śladu farby, jest to półprzezroczysty obraz , który można adorować z obu stron. Przejazd do Loreto. Zwiedzanie Bazyliki - Sanktuarium Domku Nazaretańskiego. Obiadokolacja i nocleg w Loreto.

DZIEŃ 10.  GATTEO A MARE
Śniadanie. Przejazd do Gatteo a Mare odpoczynek nad morzem. Tutaj Juliusz Cezar przekroczył rzekę Rubikon i wypowiedział słynne słowa...Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 11.  PADWA 

Śniadanie. Czas na ostatnie zakupy. wyjazd do Polski z krótkim nawiedzeniem grobu św. Antoniegow Padwie .                                                                                                                                                                                                                                                                         

DZIEŃ 12. POWRÓT DO POLSKI

Przyjazd do Wrocławia w godz. porannych.

 

 

Świadczenia
 
W cenie podstawowej
przejazd autokarem ( klimatyzacja, WC, barek,video),
10 noclegów w hotelach (pokoje 2-3 osobowe  z łazienkami),  
10 obiadokolacji, 1 obiad i 10 śniadań wzmocnionych z szynką i serem
opieka pilota i duszpasterza
turystyczny fundusz gwarancyjny– 10 ZŁ
ubezpieczenie NNW, KL do 10 000 EURO oraz od skutków zaostrzenia choroby przewlekłej  
Cena nie zawiera
opłat za bilety wstępów, metro, parkingi, autostrady, wjazdy do miast, słuchawki,  miejscowych przewodników 70-75 euro.  Zbiera pieniądze wyznaczona osoba z grupy i są do rozliczenia.
napoi do obiadokolacji
 

 

 

Terminy i ceny
 
 
Lp od do cena
1. 05-10-2020 16-10-2020 699 PLN + 470 EURO 

 

Informacja i sprawdzenie dostępności miejsc przez formularz
lub bezpośrednio u specjalisty p. Tatiany Kożdoń i Natalii Wojtas
Tel: 33-853-0733 lub Mobile: 881-454-500 (w godz. 8.30-21.00).
Sprawdź dostępność
Frazy wyszukiwarki:
#Włochy #Asyz #autokarem
Interesujące? - powiedz innym:

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularzy

Sprawdź termin / Zadaj pytanie