Znajdź nas na Facebooku Znajdź nas na Google +1
Rzetelna firma Family Tour Skoczów

Zasady rezerwacji

 

Zasady rezerwacji przez Internet

 

Na początku prosimy sprawdzić dostępność wolnych miejsc w interesującym Państwa terminie najlepiej - dzwoniąc bezpośrednio do specjalistów na Infolinię: tel: 33-853-0733 mobil: 881-454-500

 

  1. Wstępna rezerwacja - po kontakcie z naszym pracownikiem i po ustaleniu szczegółów dotyczących (terminu, ilości osób) interesującej Państwa oferty zostaną przesłane dokumenty potrzebne do rezerwacji (fax lub e-mail). Umowa rezerwacji imprezy turystycznej oraz warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez  "Family Tour" - umowa będzie częściowo już wypełniona. Państwa zadaniem będzie tylko uzupełnienie brakujących danych osobowych uczestników wyjazdu. Po uzupełnieniu brakujących danych umowa w ciągu 24 godzin powinna zostać odesłana (fax lub E-mail) do biura z potwierdzeniem wpłaty na nasze konto zaliczki w wysokości 30%, reszta wpłaty musi wpłynąć do nas w nieprzekraczalnym terminie 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. Rezerwacja wstępna obowiązuje obydwie strony 24 h.
  2. Rezerwacja - po otrzymaniu od Państwa kompletu dokumentów (fax lub e-mail - umowa, warunki uczestnictwa, potwierdzenie wpłaty) rezerwacja wstępna automatycznie zostanie przyjęta. Jeżeli w ciągu 24 godzin nie będą Państwo mogli przesłać umowy zgłoszenia prosimy o ponowne potwierdzenie (tel., e-mail) wolnego miejsca.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularzy

Sprawdź termin / Zadaj pytanie